Instalacje elektryczne

Wykonanie zgodnie z normami

Wszystkie nasz instalacje wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami

Pełna dokumentacja

Po wykonaniu instalacji dostarczamy pełna dokumentacje dotyczącą instalacji

Gwarancja powykonawcza

Udzielamy gwarancji na wykonane usługi

Oferta

Inteligentne Instalacje

Inteligentne instalacje elektryczne to nieodzowny element każdego Smart Domu. Ich zadaniem jest nie tylko dystrybucja energii elektrycznej, lecz przede wszystkim generowanie i wymiana informacji, którymi można zarządzać w dowolny sposób.  Posiadając taką instalacje jesteśmy wstanie zaplanować w domu każda sekwencje która za pomocą odpowiednich urządzeń ułatwi nam życie.  Zarządzanie domem stanie się prostsze i przyjemniejsze dzięki zintegrowanemu  automatycznemu systemowi.

Instalacje dla każdego domu

Kojarzona z nowoczesnym budownictwem czy też z wielkimi przeróbkami inteligenta instalacja wbrew tym domysłom może zostać zainstalowana w każdym domu. Zakładając, że nie chcemy przeprowadzać wielkich remontów przy montażu takiej instalacji możemy zdecydować się na instalacje bezprzewodową, którą możemy rozbudować w taki sposób jak tylko nam się będzie podobać. Do założenia takiej instalacji a potem do ewentualnej rozbudowy wykorzystujemy szereg różnych nowoczesnych czujników czy przełączników montowanych pod standardowe gniazda czy włączniki znajdujące się w każdym domu.

Pomiary Elektryczne

Celem pomiarów jest sprawdzenie czy instalacja elektryczna oraz zainstalowane urządzenia elektryczne są wykonane i zainstalowane prawidłowo. Urządzenia elektryczne nie mogą stwarzać zagrożenia dla materiałów znajdujących się w pobliżu. Pomiary elektryczne wykonywać może tylko osoba posiadające odpowiednie kwalifikacje. Pomiary wykonujemy tylko legalizowanymi miernikami.

Wykonywane Pomiary